Автоматизація бізнесу - Enigma Soft

Безкоштовна презентація!

Наш фахівець підбере для вас найбільш підходящу конфігурацію ПЗ враховуючи особливості вашого бізнесу.

Замовити презентацію

Увага! Оновлення!

Версія з новим стандартом банковських рахунків International Bank Account Number (IBAN).

Завантажити

Великий досвід вирішення складних завдань!

Завжди йдемо назустріч побажанням клієнта!

100% гарантія виконання завдань!


На різних етапах свого розвитку, ваш бізнес може зіткнутися з необхідністю впровадження покращень. В даному випадку, автоматизація бізнес-процесів компанії вирішить велику частину проблем. Які питання можна вирішити за допомогою автоматизації? Вона може значно прискорити отримання необхідного результату.

Наше ПЗ встановлюють:

  • для оптимізації систем управління
  • знизити помилки в документообіг;
  • спростити складання підсумкових звітів

Головна перевага побудови наших додатків - здатність налаштовуватися. Якщо підприємство стоїть на шляху реорганізації, зміни стратегії, або стикається з загостренням конкуренції, зростаючими вимогами, то чекати розробки ПЗ з нуля - не найвиваженіше рішення. Наш комплекс ПЗ - це гнучка система, яка підвищить продуктивність вашого підприємства! Автоматизація бізнесу з допомогою наших програм - це механізм тонкого налаштування, який полегшує супровід, допомагає швидко усунути можливі неполадки.

Як працює автоматизація бізнесу компанії?

Система організовано зберігає всі файли в єдиному середовищі на віддаленому сервері. Будь-який необхідний звіт буде завжди під рукою. При цьому зберігається інформація про всі операції з даним документом а також персони, що мали до нього доступ. Автоматизація багато в чому спрощує внутрішню і зовнішню взаємодію. Завдяки єдиній системі, учасниками одного бізнес-процесу одночасно можуть бути представники керівництва та різних відділів вашої компанії. Це дозволяє побудувати прозору схему взаємодії, в якій регламентовані всі учасники, обходячи не завжди доречну вертикальну організаційну структуру. Відповідне ПЗ гарантує швидку і злагоджену роботу всієї компанії. Таким чином, ви істотно економите час, що підвищує якість надаваних послуг і лояльність ваших клієнтів. Будь-які проекти, які раніше здавалися складними через паперової роботи і залучення фахівців з різних відділів, здадуться вам простими. А значить, можна сміливо вирішуватися на більш серйозні і вигідні угоди, які принесуть гарний прибуток і неоціненний досвід.


Хто наші користувачі?Надійність

Стійкість і надійність роботи комплексу програм

Підтримка

Уважний і ввічливий технічний супровід

Простота

Широкі можливості програм з обробки інформації


Наш комплекс програм зареєстрований у державному Департаменті інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, а програми сертифіковані Національним Банком України.


Залишились питання? Напишіть нам!