Ведення каси

Програма "Облік каси"

Касові документи поділяються по касам, які оформили ці документи. По кожній здійснюється реєстрація днів касового руху, реєстрація документів, друк відомостей, підрахунок підсумкових даних, проводки. Зберігання інформації проводиться за довільний інтервал періодів. Програма для ведення каси веде додаткові довідники контрагентів і співробітників підприємства, довідник призначень платежу з зіставленнями рахунками бухобліку, довідник друкованих форм.

Внесення і обробка даних.

  • Програма касира передбачає внесення документів касового руху за вказаний день. По кожному дню візуалізується початковий залишок, сума руху (або, в залежності від режиму перегляду, суми приходу / витрати за день). По кожній касі візуалізується дата останнього руху, поточний залишок.
  • За кожним касовим документом реєструється номер, дата і сума документа; відповідальна особа (контрагент або співробітник підприємства); призначення платежу (з відповідним бухгалтерським рахунком або типовою операцією); грошові купюри, що склали зазначену суму (покупюрний облік).

Звіти та передача даних

  • Для даного ПЗ розроблений генератор звітів (конструювання довільних звітів, можливість угрупування і фільтрації, використання формул, друк "тільки текст" для роботи з вбудованими шрифтами матричних принтерів);

Сервіс

  • Можливий поділ доступу користувачів;
  • Передбачено використання транзакцій (забезпечення цілісності даних програми);
  • Ведення списку пам'ятних дат.

Установка

За своєю суттю це ПЗ - програма для касира скачати яку можна з налаштуваннями, що дозволяють приступити до ведення обліку операцій без попередніх "доналаштувань". Початкові налаштування містять:

  • Довідник призначень платежу, з зіставленнями рахунками бухгалтерського обліку.
  • Довідник відомостей (прибуткові / видаткові ордери, журнали реєстрації приходу / витрати і загального руху, касова книга за день і інтервал періодів, інші статистичні звіти (за інтервал періодів по контрагентам, співробітникам і рахунках бухгалтерського обліку).

Залишились питання? Напишіть нам!